• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

ما محافظ فایلهای پشتیبان نرم افزار حسابداری  نوین پردازتان هستیم.

تعداد بازدید:59

اهمیت تهیه فایل پشتیبان و همچنین نگهداری از آنان برکسی پوشیده نیست . نصب مجدد ویندوز ، تعویض هارد ، انتقال اطلاعات ، آلوده شدن سیستم به ویروس یا باج افزار و سایر موارد مشابه از جمله دلایلی هستند که ضرورت  تهیه فایل پشتیبان یا بک آپ را بیش از پیش مشخص می کند .

اما فایل پشتیبان نرم افزار حسابداری نوین پرداز چیست ؟
فایل پشتیبان نرم افزار حسابداری یک نسخه از کلیه اطلاعات موجود در نرم افزار حسابداری می باشد ، که در زمان نیاز براحتی می توان کلیه اطلاعات را از طریق نرم افزار حسابداری نوین پرداز بازگردانی و مورد استفاده قرار دهید. در نرم افزار حسابداری نوین پرداز تهیه فایل پشتیبان به سه طریق صورت میگیرد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود:

روش اول : در این روش نرم افزار بصورت اتومات و پیش فرض هر 30 دقیقه یک بار از کلیه اطلاعات موجود در نرم افزار فایل پشتیبان را تهیه می کند و در مسیر پیش فرض C:\AutoBack آن را ذخیره می کند . لازم بذکر است این تنظیمات پیش فرض از منوی امکانات => تنظیمات برنامه ، سربرگ « پشتیبان گیری » قابل تغییر می باشد.

پشتیبان گیری اینترنتی نوین پرداز

روش دوم : روش دوم روش غیراتوماتیک می باشد،در این حالت کاربر در زمان مورد نظر و مسیر دلخواه اقدام به تهیه فایل پشتیبان می کند . برای تهیه فایل پشتیبان روش غیراتوماتیک میتوان از منوی امکانات => پشتیبان گیری اطلاعات نسبت به تهیه فایل پشتیبان اقدام نمایید. و پس از انتخاب مسیر و نام دلخواه نرم افزار حسابداری نوین پردازفایل پشتیبان را در مسیر تعیین شده ذخیره می کند.

پشتیبان گیری اطلاعات نوین پرداز

روش سوم : در روش سوم ، زمان خروج از برنامه کاربر همیشه با پرسش «مایل به تهیه نسخه پشتیبان هستید؟ » مواجه می شود. در صورت تایید کاربر، نرم افزار حسابداری نوین پرداز بصورت اتوماتیک در کلیه درایوها و حتی حافظه های جانبی متصل به سیستم رایانه شما و در پوشه NovinPardazBackUP فایل پشتیبان را ذخیره می کند.

پشتیبانگیری اینترنتی نوین پرداز

بازگردانی فایل پشتیبان در نرم افزار حسابداری نوین پرداز:

جهت بازگردانی اطلاعات از روی فایل پشتیبان نرم افزار حسابداری نوین پرداز ، ابتدا سال مالی جدید را تعریف می نمایید پس ازآن باانتخاب دکمه «بازگردانی اطلاعات» و وارد نمودن رمز پیشفرض مدیریت 05137597590 و تایید پیغام مبنی بر « در صورت بازگردانی، کلیه اطلاعات سال مالی جاری حذف می شود مایل به ادامه هستید ؟» و همچنین مسیر و نام فایل پشتیبان را انتخاب نموده و منتظر بمانید تا اطلاعات بدرستی بازگردانی شود و پیغام «بازگردانی اطلاعات با موفقیت انجام شد» را مشاهده نمایید.

پشتیبانگیری اینترنتی نوین پرداز

تهیه فایل پشتیبان به نوع خود کار بسیار ضروری و درستی است . اما تنها تهیه آن بر روی هارد سیستم فعلی عملا با ریسک زیادی همراه خواهدبود . چرا که ممکن است به دلایل مختلفی هارد آسیب ببینید و دسترسی به اطلاعات به سختی و با صرف هزینه های گزاف بازیابی (ریکاوری) اطلاعات همراه باشد.  تهیه یک نسخه پشتیبان روی یک حافظه جانبی کار بسیار درستی است اما کافی نیست . چون به هردلیلی ممکن است حافظه جانبی مثل (فلش ، سی دی ، هارد اکسترنال و ...) نیز آسیب ببیند، ویروسی شود و یا حتی مفقود شود.

در این شرایط شرکت نوین پرداز با توجه به بررسی نیازمشتری و برای رفع دغدغه های مربوط به پشتیبان گیری اطلاعات فضای اینترنتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تابتوانند بصورت اتوماتیک فایلهای پشتیبان خود را برآن منتقل نمایند. بدین ترتیب می توان گفت با توجه به تهیه سرورهای قدرتمند داخلی کاربران براحتی و بصورت اتوماتیک و با تنظیمات دلخواه فایلهای پشتیبان خود را برروی سرور اینترنتی شرکت نوین پرداز آپلود نمایند تا در زمان نیاز براحتی آنها را دانلود و استفاده نمایید.

مزایای استفاده از سرویس پشتیبان گیری اینترنتی

1- ارسال بی نهایت فایلهای پشتیبان نرم افزار حسابداری نوین پرداز

2- ارسال فایل فشرده پشتیبان نرم افزار حسابداری نوین پرداز به جهت صرفه جویی در مصرف اینترنت

3- تنظیم تعداد دفعات و زمان ارسال به دلخواه در کلیه روزهای هفته

4- امکان دانلود فایل پشتیبان از سرور اینترنتی در هر لحظه و هرمکان 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فعالسازی سرویس پشتیبان گیری اینترنتی با شماره های 05137597590 الی 9 تماس حاصل فرمایید.

این مقاله را نیز بخوانید : آشنایی باصورت صورت سود و زیان