• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

نسخه اندروید حسابداری (حساب یار) نوین پرداز

حسابدار اندروید

اندروید حسابداری(حساب یار)

حسابداری اندروید متصل به نرم افزار حسابداری
اپلیکشین حسابداری ویژه بازاریابان
اپلیکیشن اندروید حساب یار ویژه بازاریابان می باشد که می توانند فاکتور فروش در محل مشتری ثبت نمایند. و پس از آن فاکتور به سرور ارسال گردد
ثبت موقت و دائم فاکتورها و اسناد
در حسابداری اندروید می توان فاکتورها را جهت ویرایشهای بعدی بصورت موقت ثبت نمود تا پس از تغییرات آن را ثبت نهایی نمایید.
امکان پرینت فاکتور و سند دریافت
امکان ارسال فاکتور ثبت شده در اندروید به پریتنرهای حرارتی کمری جهت توزیع پخش گرم .

اپلیکیشن کاربردی «حساب یار» متصل به نرم افزار حسابداری نوین پرداز این امکان را فراهم می کند تا بخشی از عملیات حسابداری از جمله «ثبت فاکتورهای فروش، خرید، مرجوعی خرید و مرجوعی فروش، ضایعات و سندهای دریافت و پرداخت» را از طریق تلفن های هوشمند یا تبلتها برای کاربران فراهم می کند. همچنین امکان گزارش گردش عملکرد اشخاص بصورت تفصیلی نیز فراهم شده است. عملکرد این اپلیکیشن به گونه ای هست که بازاریابان می توانند بصورت آنلاین و آفلاین اقدام به ثبت فاکتورنمایند. در صورتی که زمان ثبت فاکتور و یا سند اینترنت روی گوشی و یا تبلت برقرار باشد فاکتور به وب سرویس ارسال می شود تا در اولین تبادل داده با سیستم اصلی در مجموعه شما فاکتور دریافت گردد.در صورتی که اینترنت برقرارنباشد فاکتورها در گوشی یا تبلت ذخیره می شود و به محض برقراری ارتباط به سرور ارسال می گردند.

اپلیکیشن اندروید حسابداری نوین پرداز «حساب یار» ویژه بازاریابان جهت ثبت فاکتور در محیط مشتری کاربرد دارد .

امکان گزارش گیری عمکلرد اشخاص به صورت مدیریت شده، و همچنین سطح دسترسی هایی چون مشاهده فقط مشتریان بازاریاب و یا کلیه مشتریان، مشاهده بانک وصندوق های مشخص شده از امکانات دیگر این اپلیکیشن می باشد.

  • اندروید حسابداری
    ارسال فاکتورو سند به چاپگرحرارتی کمری: با فعالسازی این امکان بر روی نسخه اندروید حسابداری می توانید فاکتورهای فروش ، سندهای دریافت را با سرعت بالا از طریق پرینترهای حرارتی کمری چون Bixolon R220 چاپ نمایید. همچنین امکان چاپ دو و یا چند نسخه ای این اسناد نیز فراهم می باشد. همچنین این قابلیت وجود دارد که هر کاربر(ویزیتور) طراحی مخصوص به خود را داشته باشد. مثلا ممکن است یک کاربر با پرینتر 8 سانت چاپ می زند و کاربر دیگر با پرینتر 6 سانتی. که مسلما طراحی این دو پرینتر با یکدیگر متفاوت می باشد.
    • باجه فروشگاهی
      مشاهده مسیرحرکت بازاریاب: با فعالسازی این امکان روی نسخه های اندروید بازاریابان می توان مسیرحرکت آنان را ثبت و از طریق پنل مدیریتی مشاهده نمود.