• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

طراحی سایت فروشگاهی متصل به نرم افزار حسابداری نوین پرداز

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار حسابداری
مدیریت سایت از داخل نرم افزار حسابداری
امکان مدیریت کلیه قسمتهای محتوایی سایت از جمله لیست کالاها، مشخصات فنی کالا، صفحات تماس باما ، اخبار ، و حتی تصاویر بنر و اسلایدر از داخل نرم افزار حسابداری مدیریت خواهد شد.
نمایشگاه کالا - فروشگاه اینترنتی
سایت های اینترنتی در دو بخش نمایشگاه کالا جهت ارائه محصولات و فروشگاه اینترنتی جهت خرید محصولات در سایت ارائه میشود. که به محض ثبت فاکتور در سایت ، همان فاکتور بصورت پیش فاکتور در سیستم حسابداری ثبت خواهد شد.
ارتباط با انواع درگاه های بانکی
امکان اتصال به انواع درگاه های بانکی پس از ثبت فاکتور در سایت . پس از پرداخت وجه سند دریافت مربوطه نیز در نرم افزار حسابداری ثبت می شود.

طراحی سایت های فروشگاه اینترنتی متصل نرم افزار حسابداری نوین پرداز گامی نوین در ارائه محصولات مبتنی بر وب توسط نوین پرداز می باشد. این محصول با استفاده از نرم افزار حسابداری در بستر اینترنت امکان ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کامل را به شما خواهد داد.بدین صورت که همان اطلاعات داخل نرم افزار حسابداری از جمله لیست کالاها، قیمت، مشخصات فنی، گروه، تصویر کالاها واطلاعات تکمیلی در خصوص کالاها بصورت مدیریت شده از داخل نرم افزار به سایت منتقل میشود. همچنین امکان ثبت محتوای صفحه درباره ما، تماس باما،انتخاب لوگو، بنر اسلایدر از داخل نرم افزار برای سایت امکان پذیر است. در حالت فروشگاه اینترنتی امکان انتخاب کالا جهت افزودن به سبد خرید، ویرایش سفارش و تایید نهایی آن ، ثبت پیش فاکتور سفارش کاربر سایت درنرم افزار حسابداری ، امکان اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی و همچنین ثبت سند دریافت در نرم افزار حسابداری از دیگر امکانات سایتهای فروشگاه اینترنتی نوین پرداز می باشد.امکان تغییر سطح قیمت ها براساس سطح فروش تعیین شده مشتری در نرم افزار حسابداری به محض ورود به پروفایل کاربری سایت، امکان مشاهده گردش تفصیلی و تجمیعی اشخاص پس از ورود به سایت

سایتهای فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار حسابداری نوین پرداز می باشد

درخواستهایی چون تماس باما، درخواست نمایندگی ، درخواست استخدام، فرم نظرات و پیشنهادات بصورت پیش فرض روی تمامی سایت ها فعال می شود . که لیست درخواستهای ثبت شده در سایت قابل مشاهده در نرم افزار می باشد.

 • سایت فروشگاهی
  انتخاب قالبهای متنوع واکنش گرا: امکان انتخاب انواع قالبهای واکنش گرا (Responsive) از جمله خدمات سایتهای فروشگاه اینترنتی نوین پرداز می باشد.قالبهای واکنشگرا برای این منظور طراحی می شوند که چیدمان محتوای سایت را متناسب با صفحه نمایش کاربر (ازجمله مانیتور، تبلت و یا گوشی هوشمند )نمایش می دهد. لازم بذکر این مجموعه آمادگی خود را در جهت ارائه قالبهای سفارشی و اختصاصی شما اعلام میدارد.
  • سایت فروشگاهی
   امکان مشاهده لیست کالاهای برتر : با توجه به تنظیمات داخل نرم افزار برای کالاها می توان برخی از کالاها را به عنوان کالاهای برتر جهت نمایش در صفحه اول سایت منتخب کرد . ضمن اینکه در صفحه مشاهده محصولات کالاهای مرتبط با آن محصول نیز تمایش داده میشود.
   • سایت فروشگاهی
    اعمال تخفیفات دوره ای : برای تمامی کالا در دوره های مختلف می توان تخفیفات را بصورت درصدی اعمال نمایید تا قیمت ها در سایت بصورت قبل و بعد از تخفیف نمایش داده شود. ضمنا می توان در نرم افزار حسابداری سطح قیمت پیش فرض نمایش قیمت کالا در سایت را از بین 8 سطح تعیین نمود.
    بخشی از نمونه سایت های متصل به نرم افزار حسابداری نوین پرداز
    فروشگاه اینترنتی فروش محصولات پزشکی نوین طب شرق
    زعفران گل رخ
    تولیدو پخش موادغذایی خانگی مهربانو
    شرکت سلامت گستر شرق(ارگانانو)
    انتشارات منگان - شعبه یک
    انتشارات منگان - شعبه دو
    عرضه محصولات نانو- نانومکس
    فروشگاه اینترنتی کتاب منگان
    سایت فروشگاهی سیماحساب
    فروشگاه اینترنتی تعاونی مصرف دشت آزادگان
    فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی
    فروشگاه اینترنتی فروش لباس زیر
    فروشگاه دیجیتال طبس
    فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی کامپیوتر
    فروشگاه اینترنتی دستگاه های حضورو غیاب نوین پرداز
    فروشگاه اینترنتی فروش لوازم سیسمونی نوزاد