• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین با دستگاه نوین پرداز

نرم افزارحضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

ویژه دستگاه های حضور و غیاب جهت کنترل تردد پرسنل
ثبت شیفت های کاری متنوع
امکان ثبت شیفت های کاری متناسب با نوع تردد پرسنل ، شیفت های زمان دار ویژه ایام خاص مانند ماه رمضان، ثبت تاخیر و تعجیل قابل اغمال در تردد پرسنل
گزارشات کامل مشاهده تردد پرسنل
مشاهده تردد کلیه پرسنل در بازه های زمانی دلخواه، یا بصورت ماهانه همراه با جمع ساعت کارکرد، اضافه کاری، کسرکاری و ....
ارسال پیامک ثبت تردد پرسنل
در حالت آنلاین به محض ثبت تردد ورود یا خروج پیامکی برای مدیریت ارسال میشود. این امکان بصورت اختیاری روی نرم افزار فعال میشود.

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز با قابلیت ارتباط آنلاین و آفلاین به انواع دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز می باشد . نرم افزار حضورو غیاب نوین پرداز شامل امکاناتی چون معرفی شرکت (جهت ثبت اطلاعات مجموعه کاری ) ، ثبت شیفتهای کاری (شیفتهای زمان دار، در نظرگرفتن روزهای تعطیل به عنوان روزکاری، تاخیر و تعجیل قابل اغماض، انتقال شیفت به روز بعد ) ، تعریف پرسنل با جزییات کامل مشخصات پرسنلی (تخصیص کد معین و کد تفضیل مربوطه در نرم افزار حسابداری نوین پرداز کد سخت افزاری دستگاه ها و .... ) ، ثبت قرارداد مربوط به هر پرسنل و تخصیص شیفت کاری و تاریخ شروع و پایان قرارداد می باشد.

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز قابل ارتباط آنلاین و آفلاین با کلیه دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز می باشد.

گزارشات مدیریتی جهت کنترل تردد پرسنل همچون گزارش جامع تردد که تردد پرسنل را برای یک روز خاص نمایش می دهد و یا گزارش وضعیت کلی پرسنل که به ازای هر روز کلیه تردد های ورودو خروج را تا 8 مرحله همراه با میزان کسرکار و یا اضافه کار روزانه نمایش می دهد. گزارش کامل تردد نیز وضعیت تردد هر پرسنل را براساس یک ماه خاص نمایش میدهد. این گزارش امکان ثبت فیش حقوقی براساس میزان کارکرد پرسنل را دارا می باشد.

 • نرم افزار حضور و غیاب
  تعریف شیفت های متنوع ویژه ایام خاص: برای ایامی چون ماه مبارک رمضان که ساعت کاری پرسنل تغییر می کند میتوان شیفتهای کاری مختص این بازه زمانی تعریف کرد که تردد پرسنل براساس شیفت کاری ویژه این ماه محاسبه گردد. همچنین امکان تعریف روزهای تعطیل بعنوان روزهای کاری نیز می تواند در قسمت تعریف شیفت پرسنل لحاظ گردد.
  • نرم افزار حضور و غیاب
   ثبت مرخصی پرسنل : در بخشی از نرم افزار حضور و غیاب می توان برای پرسنل انواع مرخصی های استحقاقی، استعلاجی و ... را ثبت نمود تا در گزارشات نیز این وضعیت مرخصی برای روزهای تعیین شده مشخص گردد.
   • حضور و غیاب
    ارسال پیامک ثبت تردد : پس از اینکه پرسنل تردد (ورود یا خروج) را در دستگاه ثبت نمایند. درصورتی که ارتباط بین دستگاه و نرم افزار بصورت آنلاین باشد. می توان با فعال نمودن این گزینه پیامک تردد پرسنل برای مدیریت و یا خود شخص ارسال شود. لازم بذکر است که فعال نمودن این امکان اختیاری روی نرم افزار مستلزم فعالسازی یکی از پنل های(برنزی، نقره ای یا طلائی) ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نوین پرداز می باشد.