• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین اجرای برنامه عموما در ویندوز 7 بوجود بیاید ؛ این است که پس از اتمام مراحل نصب و اقدام برای اجرای نرم افزار با خطای The procedure entry point nextafterf could not be located in the dynamic link library MSVCR120_CLR0400.dll مواجه می‌شوند که این خطا بدلیل...

تعداد بازدید:150


یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین اجرای برنامه عموما در ویندوز 7 بوجود بیاید ؛ این است که پس از اتمام مراحل نصب و اقدام برای اجرای نرم افزار با خطای The procedure entry point nextafterf could not be located in the dynamic link library MSVCR120_CLR0400.dll مواجه می‌شوند که این خطا بدلیل عدم وجود فایلهای پیش نیاز اساسی اجرای نرم افزار های مختلف است که نه تنها برای این نرم افزار، بلکه ممکن است در اجرای سایر نرم افزار ها هم شما را به دردسر بیاندازد که هیچ جای نگرانی نیست چون ما در این مقاله به شما آموزش میدهیم چطور این مشکل را برطرف کنید تا بتوانید از امکانات نرم افزار حسابداری نوین پرداز استفاده کنید و لذت ببرید .

 

The procedure entry point nextafterf could not be located in the dynamic link library MSVCR120_CLR0400

حل مشکل The procedure entry point nextafterf could not be located in the dynamic link library MSVCR120_CLR0400.dll


جهت رفع خطای مذکور میتوانید از دو نرم افزاری که در ادامه قرار دادیم استفاده کنید.


ابتدا نرم افزار را ببندید. حال مراحل نصب دو نرم افزار ذیل را با دقت انجام دهید و سپس سیستم را ری استارت کنید و برنامه را مجددا اجرا کنید.

1 - All in One Runtimes

بسته نرم‌افزاری All in One Runtimes تمامی ابزارهای مورد نیاز برای بهبود روند اجرای برنامه‌های مختلف را به صورت خودکار بر روی سیستم شما نصب می‌کند.
این مجموعه فوق‌العاده، یک ابزار نصب ساده را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید ران‌تایم مورد نظر خود را بر روی سیستم نصب کنید.

لینک دانلود :
All in One Runtimes 

 

2 - DLL Files Fixer

ویندوز و بعضی از برنامه ها برای اجرا شدن، فایل های Dll (یا Dynamic Link Library) خاصی را نیاز دارند که ممکن است به راحتی آن ها را در کامپیوتر پیدا نکنند و یا برنامه خاصی که مربوط به اجرای آن فایل باشد بر روی سیستم موجود نباشد.
نرم افزار DLL-Files Fixer این نیاز را برطرف می کنید

نرم افزار DLL-Files Fixer یک نرم افزار کاربردی جهت رفع ارور هایی با پسوند dll می باشد که باعث اجرا نشدن برنامه مورد نظر و حتی نصب نشدن آن می شود

لینک دانلود:
DLL-Files Fixer

مراحل کرک نرم افزار DLL_File Fixer