• تلفن پشتیبانی : 9-05137597590 (10 خط ویژه)

«شرکت نوین پرداز»افتخار دارد در راستای تامین نیاز بازار داخلی و خود کفایی ملی ، با کادری مجرب و متعهد اقدام به تولید سیستمهای اتوماسیون مالی و اداری نموده و در این امر نیز به پیشرفتهای حائز اهمیتی نیز نائل گردیده است. شرکت نرم افزاری نوین پرداز در سال 1387 با گرد هم آیی جمعی از متخصصین رشته کامپیوتر و صاحب نظران رشته حسابداری اقدام به تولید سیستمهای اتوماسیون مالی و اداری نمود و تا کنون قادر به تولید مجموعه نرم افزار های متعددی بوده است .

نرم افزار حسابداری ویژه کلیه مشاغل
نرم افزار حسابداری جامع در سه نسخه ساده،متوسط و پیشرفته بصورت فروشگاهی، شرکتی و بازرگانی قابل استفاده کلیه مشاغل می باشد.
حسابداری مرتبط با ترازوهای دیجیتال
نرم افزار حسابداری ویژه مشاغل مرتبط با کالای وزنی. این نرم افزار قابل اتصال آنلاین و آفلاین به کلیه ترازوهای دیجتال پرینتردار موجود در بازارمی باشد.
حسابداری اندروید متصل به نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری اندروید ویژه بازاریابان مجموعه که امکان ثبت فاکتور در هنگام ویزیت ، مشاهده گردش شخص و همچنین چاپ فاکتورهای صادر شده می باشد.
باجه فروشگاهی ویژه شعب ، بدون محدودیت مرزی
امکان تبادل داده بین شعب فروشگاهی یک مجموعه، ثبت فاکتور بصورت آفلاین در زمان قطعی اینترنت، ارسال فاکتور به محض برقراری اینترنت بصورت اتومات
طراحی سایت فروشگاهی متصل به نرم افزارحسابداری
طراحی و پیاده سازی انواع فروشگاه های اینترنتی ، متصل به نرم افزار حسابداری. مدیریت کامل کالاها، و بخش های مختلف سایت از داخل نرم افزار
عرضه دستگاه و نرم افزار حضورغیاب و حقوق دستمزد
انواع دستگاه های رمزی،کارتی،اثرانگشتی،پردازش تصویرجهت ثبت تردد پرسنل.امکان ارتباط آنلاین وآفلاین بانرم افزارحضورغیاب نوین پرداز.امکان محاسبه حقوق ودستمزد

نرم افزار حسابداری نوین پرداز : ساده ، روان ، جامع

محیطی کاربر پسند متناسب با هر نوع درخواست
حسابداری نوین پرداز
چرا نرم افزار حسابداری نوین پرداز؟

نرم افـزار حسابـداری نویـن پــرداز با درنظـرگرفتن نیازها و درخواستهای مشتریان توانسته به نرم افـزاری محبـوب از نظر کـاربـری و نحوه عملکرد تبدیل شود. همچنین باداشتن زیربسته های مختلف توانسته کلیه مشاغل را تحت پوشش قرار دهد. همچنین ارائه نسخـه های جدید و بروز شامـل جدیدترین تغییرات نرم افزاری همواره در دستور کار شرکت بوده است .

: ویترین نرم افزارهای نوین پرداز

دانلود آخرین نسخه های نرم افزاری

شرکت نوین پرداز همواره به نیازهای کاربران توجه داشته و خواهدداشت . گواه این موضوع ارائه نسخه های جدید همراه با امکانات و تغییرات مطابق با درخواستهای کاربران می باشد. در صورتی که تمایل به استفاده از آخرین تغییرات نرم افزارهای این مجموعه هستید می توانید ازطریق لینک زیر به آخرین نسخه های نرم افزاری دست یابید.

نرم افزار حسابداری

آزمایش حق شماست.جهت دانلودنسخه رایگان نرم افزارحسابداری دکمه مقابل را انتخاب نمایید

آزمایش حق شماست.جهت دانلودنسخه رایگان نرم افزارحسابداری دکمه زیر را انتخاب نمایید

نرم افزار حسابداری نوین پرداز

نوآوری در کسب و کار رابه خود هدیه دهید
ثبت درخواست نمایندگی
مرکز دانلود نرم افزارهای کاربردی
دریافت کدفعالسازی، تمدید و پرداخت آبونمان سالیانه
دانلود آخرین نسخه های نرم افزاری نوین پرداز
ثبت درخواست استخدامی
ثبت انتقادات و پیشنهادات
0

روز پشتیبانی رایگان

0

ساعت پشتیبانی روزانه(8الی20)

0

درصد مشاغل را پوشش می دهیم

0

سال سابقه فعالیت مستمر

آخرین مقالات

با ما بروز باشید
دلیل نصب دموی رایگان نرم افزار حسابداری نوین پرداز
برای بسیاری از مشتریان، اهمیت دارد که قبل از خرید نرم افزار حسابداری  مدنظرشان، با محیط نرم افزار آشنا شده و قابلیت‌ها  و توانایی‌های آن را از نزدیک مشاهده کنند
دلیل نصب دموی رایگان نرم افزار حسابداری نوین پرداز
تجربه جدید در مدیریت کسب و کار با نرم افزار باجه
گروه نرم افزاری نوین پرداز با درک نیاز آن دسته از مشتریان و شرکت هایی که چندین شعبه بصورت غیر متمرکز در نقاط مختلف یک شهر یا کشور دارند،با طراحی و پیاده سازی نرم افزار مبتنی بر اینترنت و وب سرویس  مدیریت یکپارچه شعب را امکان پذیر کرده است.
تجربه جدید در مدیریت کسب و کار با نرم افزار باجه
امکانات نرم افزارحسابداری نوین پرداز-پخش مویرگی
همواره پخش ها به دنبال نرم افزارهایی با ویژگی های خاص هستند که بتوانند گزارش خاص و مدیریتی را بصورت طبقه بندی شده دریافت کنند. ما این نیازها را شناخته ایم و راه کارهای مناسب را ارانه می دهیم
امکانات نرم افزارحسابداری نوین پرداز-پخش مویرگی
کیبوردپوزقابل اتصال نرم افزارحسابداری نوین پرداز
با این کیبورد می توانیدبه راحتی کلیه فرآیند ثبت سفارش مشتری در نرم افزار حسابداری نوین پرداز  (شامل درج کد کالا با یک دکمه ، ثبت فاکتور و حتی فرآیند دریافت و چاپ با یک دکمه )را برنامه ریزی و انجام دهید .
کیبوردپوزقابل اتصال نرم افزارحسابداری نوین پرداز
آشنایی باحساب تنخواه وصندوق درحسابداری نوین پرداز
حساب صندوق وجه نقدی است،که در هر شرکت یا موسسه جهت انجام پرداخت ها و دریافت ها روزانه مورد استفاده قرارمی گیرد.حساب صندوق در کدینگ مالی نرم افزار نوین پرداز با ماهیت بدهکار در سطح تفصیلی حساب ها به عنوان یک حساب دائم (تراز نامه ای)تعریف می گردد.
آشنایی باحساب تنخواه وصندوق درحسابداری نوین پرداز
نرم افزار حقوق و دستمزد نوین پردازبرای چه مشاغلی م
نرم افزار حقوق و دستمزد نوین پرداز را به چه شرکت ها و کسب و کارهایی  پیشنهاد می دهیم؟
نرم افزار حقوق و دستمزد نوین پردازبرای چه مشاغلی م
افزونه کالر آیدی نوین پردازچه کمکی به شما می‌کند؟
زیربسته کالر آی دی جهت استفاده مشاغلی که مشتریان بصورت اشتراک تلفنی دارند مانند رستوران و فست فودها، سوپرمارکت تلفنی، اغذیه فروشان، بسیار مناسب خواهد بود.
افزونه کالر آیدی نوین پردازچه کمکی به شما می‌کند؟
آشنایی با گزارش كاردكس كالا در حسابداری
كاردكس كالا ، گزارشي است كه گردش ريز كالا را در يك انبار مشخص نمايش مي دهد . در اين گزارش مقدار وارده ، مقدار صادره و مقدار مانده يك كالا به همراه مبلغ وارده ، مبلغ صادره و مبلغ مانده نمايش داده مي شود.
آشنایی با گزارش كاردكس كالا در حسابداری
آشنایی با ثبت سند حسابداری وام کارکنان
وام حسابی است که ما به صورت کسورات در نظر میگیریم معمولا مبلغی است که پرسنل به صورت وام دریافت می کنند و به صورت اقساط باز میگردد و اقساط آن به عنوان کسورات در پایان ماه از حقوق و دستمزد پرسنل کم می شود.
آشنایی با ثبت سند حسابداری وام کارکنان

مشاهده راهنماهای آموزشی
نرم افزار حسابداری
نوین پرداز

حسابداری را با نوین پرداز بیاموزید

  ورود به مرکز آموزش 

مشاهده راهنماهای آموزشی
نرم افزارهای نوین پرداز

حسابداری را با نوین پرداز بیاموزید

ورود به مرکزآموزش